REPORT

REPORT
dnešného dňa

O 07.30 hod som spolu s ochranárom a botanikom navštívil Pyramídu, kde botanik odsúhlasil výrub cca 48 ks stromov. Všetko by bolo Ok keby na Slovensku nebola byrokracia. Tak sme začali o 08.30 h riešiť veci na biskupskom úrade. Počas toho som volal s pánom Jančovičom správcom cirkevných lesov, ktorý nám to odsúhlasil a povedal, že sa osobne zúčastní brigády. To však ešte nebol koniec. navštívili sme diecézu, kde nám povedali, že si musíme dať žiadosť, ktorú nám bez problémov schvália(kopec telefonátov mojich známych). Tak šup na Krajský úrad živ. prostredia požiadať o výrub a napísať žiadosť. Tam po hodine cca o 11.00 hod sme PRD vybavili.Potom rýchlo so žiadosťou na diecézu, kde však nikto nebol. Popri tomuto pán ULRICH, ktorému ďakujem rýchlo vypracoval projekt vid. príloha. O 13.00 hod s vyplazeným jazykom a množstvom telefonátov som zaniesol na diecézu, kde mi však povedali, že odpoveď bude zajtra. Zajtra idem na obecný úrad do Hrnčiaroviec, kde ako fyzická osoba podám žiadosť o výrub.(zase množstvo telefonátov na starostu) a pekný den je za mnou. Tak asi tak všetko bude oficiálne !
A skúsi niekto neprísť na brigádu osobne ho nakopem do PRDELE.

Predseda VETRON

P.S nezabudnúť pre mňa lahodný mok Jagermaister

PrílohaVeľkosť
Pyramida_projekt.doc413 KB

Tak dnes som obehal obecný úrad v Hrčiarovciach. Ale čo čert nechcel volali mi, že mi to oni nemôžu podpísať. Tak som išiel na Krajský úrad živ. prostredia, kde mi nakoniec pás SIDOR poradil(týmto mu veľmi pekne ďakujem), že na výrub nám netreba povolenie stačí nám len projekt a súhlas majiteľa pozemku. Vrátim sa k majiteľovi. Dnes som navštívil biskupský úrad a to riaditeľa Mons. Vala. Je to fantastický veselý človek, ktorý nám všetko odsúhlasil a drží nám palce a sľúbil som mu keď to bude hotové vezmem ho tam hore.

super, v sobotu revitalizujeme az taky hukot ;-)))
Beriem mot.pilu.
Ako to bude s odvozom, kto berie krovinorez a benz.centralu ?

ja kupujem za klubové benzín a olej do píl a bude štiepkovač s traktorom :-)) viacej som už vybaviť nedokázal :-))) a zraz bude o 06.45 pri Artine a nejako sa povozíme a krovinorez beriem ja :-)))

sa musis viacej snazit ;-)))

... paradny kus roboty. Super, som rad ze sa budem moct podielat na revitalizacii xerotermnej vegetacii. Mozem sa len stotoznit s myslienkou v tomto projekte, ze Pyramida je silne reduralizovana.
;-)))
Heslo na sobotu:
"Xerotermne dreviny a Krivec cesky na reduralizovanej Pyramide zachranime !!!"

;-D

Chlapec,pekne si to povedal,az tomu nerozumieme :)

odborne :-)))))

super....mas nas obdiv. toto je predseda ako ma byt.

slava nasmu predsedovi (a jagermaister k tomu)

husteee co sa ti podarilo,klobuk dole.