M-FLY : zatvaranie neba

Od Petra Mensaka:

Ahoj, aj tento rok ta pozývame na tradičné zatváranie neba na Liptove v paraglidingovej skole M-fly.

Samozrejme, ze nebude chýbať tradičná ukážka výrobkov SKY Paragliders a skúška vyhadzovania záložáku na lanovke.

Vďaka tomu si budete môcť v prípade záujmu otestovať veľmi realisticky použitie svojho záložáku a následné sa ti postaráme o jeho odborné prebalenie.

Program :

24.10

  • Doobeda : pripravená lanovka na skúšobné vyhadzovanie záložákov, dobrovoľná brigáda pod taktovkou Barbuchy s cieľom vyčistiť Rohačku ( takže priniesť pracovné rukavice J)
  • Poobede – lietanie s možností požičania a vyskúšania si padákov od Sky Paragliders vrátane noviniek plus Sky bazar, v prípade nepriaznivého počasia  – premietanie filmov a fotiek..
  • Večer – raut s pivom zadarmo a party do ranných hodín :)

25.10. Lietanie s možnosťou zapožičania a vyskúšania si padákov od Sky Paragliders vrátane noviniek Anakis, Atis 3 a dalších…

Ubytovnie : Penzion v Demanovej  – 10 Eur / noc

V prípade záujmu prosíme o zaslanie emailu na peter@m-fly.sk pre zabezpečenie ubytovania..

S pozdravom Ing. Peter Mensák

Mili lietaci,
pozyvame Vas na zaverecne vyhodnotenie vysledkov v paraglidingu za rok 2009, ktore sa uskutocni dna 07.11.2009 v horskom hoteli Polana pri Hrinovej - www.polana.sk. Akcia zacina o 17.00 hod.

Z dovodu zabezpecenia dostaku stravy, pitia atd. je potrebne nahlasit svoju ucast najneskor do 18.10.2009 na sekretariat@laa.sk.

Taktiez je tu moznost ubytovania za 12 EUR, resp. 16 EUR s ranajkami. Zaujem o ubytovanie je tiez potrebne nahlasit najneskor do 18.10.2009 na sekretariat@laa.sk.

Tesime sa na stretnutie.