Členské na rok 2014 !!!

členské na tento rok je 20,-€, ktoré treba poukázať na
č.účtu 0234692070/0900 do konca februára 2014!!!,
POZOR!!! do položky info uviesť svoje cele meno. POZOR!!!!
DOLEZITE!!! Od 1.3.2014 bude členské 25,-€ a od 1.4.2014 bude členské 30,-€

čavte,som tu nový a na stránku som sa zaregistroval podla inštrukcií.17.3.som poslal peniaze aj s doplnujúcimi údajmi a do teraz žiadna odozva.urobil som niekde chybu?

OK si aktivny. Prosim dopln si fotku, tel., padak, aby sme Ta vedeli identifikovat.

Ospravedlnujem sa, ze pisem az teraz. Prosim ber do uvahy, ze spravu robime dobrovolne a nie kazdy den kontrolujem ucet, ale je super, ze si napisal. Platba prisla v poriadku dakujeme teda pokial sa volas MartinM. Idem Ti aktivovat ucet.
Dakujem za pochopenie.

Chlapci, dnes som poslal dukáty na účet. Je potrebné sa aj nejakým spôsobom oficiálne registrovať ako člen klubu, alebo stačí iba zaplatiť členské?

Miso platba prisla, prepinam Ta do online modu :)

Vedel by niekto odpovedať na otazku čo sa pytal MichalB? Myslim keby to išlo priamo, by sa k vam dostalo viecej prostriedkov. Ked sa chce niekto stať členom osobne by som to riešil hned .DD

Ano mame tu trhliny co sa stranky a prijimania novych clenov tyka.
Vsetko sa prejedna na najblizsej schodzi.
Info o zalozkovici by malo byt na hlavnej stranke + na FB stranke "Zobor Air"

Presne pravidla ako som uz nedavno pisal doladime v kratkej dobe a aktualizujeme aj stranku.

Ak zaplatil je automaticky členom klubu.Nejaké zoznamy členov klubu vedie Tomáš.Šéfom je Vetroň.Ak chce níekto vidieť čo najviac členov pokope nech dobehne na prebaľovanie záložákov čo sa má konať tuším 22.februára v nejakej telocvični.Ak má nejakú techniku treba doniesť.Budú sa riešiť aj techničáky.Penieze čo tam pošleš idú všetky na klubovú činnosť.Ak dačo zostane niečo sa za to kúpí. Posledne sme fasovali veľmi vkúsné letecké bundy.Len teraz v zime je taký útlm. Navoľno sa dá len sporadicky. Aktívnejší sú len motoroví...Vlado,Peter,Vetroň,Zajo a ja čo mám po mesiaci po generálke motor znova v poriadku.Takže nech nemá obavy- ak zaplatil je člen klubu a je medzi nami vítaný.Treba sledova´t stránku a keď to vyzerá na lietateľné podmienky hneď je tu info kedy je zraz a kde.letu zdar

Ďakujem za rýchlu odpoveď, ak môžem mám ešte dáke doplnujúce otázky.
1 - píšeš že tušíš že 22.-heho má byť stretnutie. Ako sa člen dozvie že to je určite toho 22,-heho? Bude to na tejto stranke ešte vyvesené ?
2 - Ked niekto zaplatí členske (ked som čital tak s jeho vlastným menom (v poznámkach o prevode) a jeho neno sa nezhoduje s nickom tu registrovaným na stránke, ako môže využivať výhody člena (web kamera a i...) Je potrebné niekomu napisať že napr. p Martin Daňo je Učeň PG? - teda v prípade že požiada o členstvo (zaplatenim členského) a registraciu na stranke.
Popríbade by nebolo zlé sem dať viacej informacii pre nových členov. Kontakt na niekoho čo vie zodpovedať na doplnkové otázky. Ake výhody má členstvo v clube, čo sa vyžaduje od člena.... a i..
....letu zdar Učeň PG :)))

Info o zalozkovici ako aj o brigadach, schodzach atd. najdes na tejto stranke vzdy na uvodnej strane. Nemusis byt ani registrovany. Alebo aj na FB stranke "Zobor Air". Okrem toho rozposielame vacsinou aj sms.
Najlepsie si vytvorit nick s vlastnym menom, aby nebol chaos a napisat do poznamky k uhrade clenskeho nielen meno, ale aj nick ak sa nezhoduje.

Kedze tí zodpovední za odpovede sa teraz venuju zimnemu spanku skusim v skratke:
1- 22 je zalozkovica v NR, ak chces poznat viac ludi z komunity aj mimo NR prid aj tuto sobotu 15 teho do Trstina na oresansku zalozkovicu...Oboje je uz v info aj na tychro strankach...
2- nasa komunita je tak mala, ze sa clenovia klubu poznaju zvacsa aj po mene a aj prezyvke ( a tu si objavil ciernu dieru systemu), lebo doteraz sa pridavali clenovia, ktori sa uz poznali z kopca, teda z lietania, takze ano, je treba ujasnit, kto je dany nick ;)
2.1 - vyhodou clenstva je, ze mozes chodit okrem ineho na brigady a zveladovat nase startovacky, pristavacky, povedomie v sirokej verejnosti...
2.2 - vyzaduje sa oktem ineho chodit na brigady zveladovat....a sirit dobre meno....a tak dalej ;)
....a to najdolezitejsie hlavne lietat, na nic si nenarokovat a prilozit ruku k dielu, ked budes chciet a moct a zato budes mat moznost travit cas s ludmi s rovnakou krvnou skupinou :)))

Ďakujem vám všetkým za odpovede. Už mi je to celkom jasné. Aj ke uvažujem či nečlen nemá väčšie výhody .)))))Nenarobí sa. . Tak niekedy na kopci! Letu zdar!

Treba si uvedomiť ,že paragliding je kolektívny šport.Hlavne z bezpečnostného hľadiska.Lietajúcej skupine sa vždy v priestore ľahšie hľadá stupák na ktorom sa potom vyvezú aj ostatní.Sami zvyčajne lietajú len čudáci.Lietanie nieje žiadny adrenalín ale medzi pádom na bicykli a padáku bývá rozdiel.Aj zo stromu sa sám zvesíš len s problémami.JurajM ťa zvesí z akéhokloľvek :-)Často môžu prvé okamžiky po nehode rozhodnúť o tom, či sa ešte niekedy zavesíš na tie šnúry.Hovorím aj z vlastnej skúsenosti.Ak máš problémy s manuálnou prácou a na žiadnu brigádu neprijdeš,nič sa Ti nestane.Zrealizuješ pre klub niečo iné.Ak chceš lietať sám je to Tvoja vec ale pozri si nehody z minulého roka a je tam jeden prípad sólolietača o ktorom sa nevie, či to muselo skončiť až tak tragicky... Nechcem to tu uvádzať na nejakú výstrahu ale žiaľbohu treba počítať aj s takýmito eventualitami.

Vilo h Zase ma neber doslovne, to bolo pisané ironicky. Ja jasné že členstvo je dobré a žiaduce. Iba som mal nejasnosti pri registracii. To čo bolo pisané potom, nebolo myslené doslovne.
S pozdravom "novačik" .)))

Dik, ze som za cudaka, ale zaletis za kopec a si sam, avsak aj k tomu sa treba prepracovat a naucit sa to a ten cas je lepsie, ked si niekomu na ociach ;)
PS: Vili, este ze si nezamenil pismenko :D

Kučo Sorry!! Chlap vyzerá na začínajúceho - tak som mu to tak sformuloval.A nie pre TEbepodobných čo odštarujú a padnú dole po dvoch dńoch :-).Aby na sóloakcii neskočil na Zobore do zleodhadnutého vetra 15ms-1 na Áčkovom padáku...Niektorí tu lietame dlhšie roky a aj tak sa dačo pritrafí a radšej sa na lietanie zozbiera nejaká grupa aby mal kto aj keď len funebrákov volať.Jasné že na prelete sa na seba nebude tlačiť nejaký spolok teplošov ...takže nech ti tu ADMIN urobí rubriku ´´Pre starých psov´´a tam si čítaj pre seba :-))).Nah... počasie... bez motora som toho roku ešte nebol :-!!

Aktualizoval som aj zoznam clenov ktori zaplatili clenske k dnesnemu dnu.

A bolo by treba urobit aj tabulu tych co neplatia a vyuzivaju vyhody!!! nech sa o nich vie a nech sa hambia

Presne tento oznam som sem chcel zavesit.

Tomáško a ty sa na mna hnevaš?????????????

ked sa budes chovat ako hulvat a nadradene tak sa bude aj dalej hnevat :-))))))))))))

ked sa budes chovat ako hulvat a nadradene tak sa bude aj dalej hnevat :-))))))))))))

tak teraz si ma važne nasral !!! kedy som sa Ja voči tebe takto choval??!!

Ty sa co nasieras ved ja som bol nasrany...
Ale uz sme si to vysvetlili aj ja Ta lubim :)
A inak je to uplne mimo temu clenskeho.

done ;-)